Anasayfa » Spor » Kadıköy Moda Pilates Salonu
Kadıköy Moda Pilates Salonu

Kadıköy Moda Pilates Salonu

Bu yaz hedeflerine ulaşanlar ve biraz daha çaba sarf etmesi gerekenler 🙂 2. gruba ben de dahil oluyorum sanırım. Sağlıklı ve düzenli bir beslenmenin yanı sıra artık biraz da spor yapmanın vakti geldi, önümüzde hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak bir 7-8 ay bulunuyor. Bu fırsatı çok iyi kullanmak için Kadıköy ve Moda Pilates & Cardio stüdyolarını araştırdım ve hem evime yakın olması sebebiyle hem de çok cana yakın ve yardımsever insanlarla tanıştığım için PilatesChi’yi tercih ettim.

Moda Pilates, PilatesChi

İlk gördüğümde PilatesChi nasıl bir isim, pilatesçi diye isim mi olur diye düşünürken web sitelerini ziyaret ettiğimde, ismin aslında Pilates ve Chi den geldiğini ve bilinçli bir şekilde seçtiklerini anladım. Stüdyolarına gittiğim zaman kesinlikle orada spor yapmak istediğimi fark ettim ve alabildiğim kadar bilgi aldım.

Ücretsiz Pilates Dersi Kayıt

PilatesChi henüz Ağustos ayında açılmasına rağmen Moda ve Kadıköy’de iddialı bir şekilde ilerleme gösteriyor. Dekorasyon olarak çok başarılı, bahçe katı olması sebebiyle de tamamen Zen içersinde antrenmanlarınızı yapabiliyorsunuz.

PilatesChi tüm misafirlerine 1 adet Ücretsiz deneme dersi sunuyor. Stüdyolarında yalnızca pilates değil; yoga, yağ yakımı, cardio, animal movement, boks ve fonksiyonel antrenman dersleri de alabiliyorsunuz.

moda-pilates-pilateschi moda-pilates-pilateschi-boks

PilatesChi Stüdyo Galeri

En azından tanışmanızı ve ücretsiz deneme dersi almanızı tavsiye ederim, ben pilates ve fonksiyonel antrenman & boks dersleri alıyorum ve henüz 2 haftalık üye olmama rağmen vücudumdaki olumlu değişimleri çoktan görmeye başladım.

Şuradan Ücretsiz Pilates Dersi (yoga, boks veya fonksiyonel antrenman da oluyor) için randevu alabilirsiniz veya iletişim sayfalarını kullanabilirsiniz.

Kayıt olmaya karar verirseniz mutlaka bana ulaşın veya diyetmag’ten bahsedin, sizin için indirim bile sağlayabilirim 🙂

Sağlıklı kalın !

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*